*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Šodien brīvdiena. Esam sasnieguši Cuenca pilsētu. Nedaudz apskatīsim pilsētu, obligāti interneta kafejnīcas apmeklējums :), gatavosim ričukus. Drēbes jau izmazgājām, tagad žūst. Par kempingu - parasts kempings, bet galvenais apskates objekts šeit ir tualete.


Galvenais apskates objekts - tualete

Tā ir pamatīgas savrupmājas lielumā. Visas iekšējšs sienas un grīda klāta ar marmora plāksnēm, iekšā visu laiku skan mūzika. Tomēr nav tualetes papīra. :)) Vēl šajā tualetē ir iespējams baudīt džakuzī, tiesa par atsevišķu samaksu.
Šodien zviedru braucējam Kenetam ir 50 gadu dzimšanas dienas jubileja, bet svinēšana sākās jau vakardien. Nezin kāpēc, tieši tusiņu laikā man vislabāk izdodas kaut ko pateikt angliski, un arī citi mani vairāk saprot. :)) No rīta Kenets pamodās ar pārsistu degunu, neesot ar pirmo piegājienu trāpījis teltī....
Tā kā kempings no pilsētas ir 8 km, izsaucām Taxi. Kamēr gaidījām, iegāju veikaliņā nopirkt Coke. Sēdējām, gaidījām, dzērām kolu. Pusceļā uz pilsētu, sēžot taksometrā pamanīju, ka pazudis mans maks, laikam sēžot bija izslīdējis no aizmugurējās kabatas. Griežam auto riņķī. Labi, ka veikala pārdevēja bija pamanījusi manu izkritušo maku un noglabājusi. Citādi man sanāktu ļoti dārga Coca - cola. Makā bija visa nauda, kartes, tiesibas.

Nākošnedēļ paredzēti gari posmi - 150-170 km, bet cik var saprast, kalni vairs nebūs tik lieli. Daudziem, es domāju, tas sagādās prieku, bet man, tomēr, labāk patīk garie serpantīni - gan dabas skati skaistāki, gan citiem grūtāk braukt. ;) Tomēr šosejas riteņu priekšrocības īpaši izpaužas tieši braucot pa taisnu ceļu, arī vējā... Dzīvosim, redzēsim... 

Šoreiz, tas viss!

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog