*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Viss ir kārtībā... (Roberts Draugs)

Šis posms, salīdzinot ar iepriekšējām dienām, nesagādāja lielu piepūli. Bija tāda sajūta, ka pārsvarā braucam no kalna lejā, kaut gan vertikālais pacēlums vienalga sastādīja 1200 m. Laiks jau kuro dienu pieturas labs, kaut gan no rīta ir ļoti auksts + 6 grādi. Ģērbjamies silti, tiesa dienas laikā gandrīz visu nākas noģērbt, jo pēcpusdienā iesilst līdz pat + 25, +30 grādiem. Arī vējš pēdējās dienās ir pierimis. Aizvien biežāk redzami dzeltējoši koki, arī šeit rudens ir klāt. Turpmāk nokritušās lapas var sagādāt nepatīkamus mirkļus, it īpaši, ja būs lietus...
Šis šķiet bija pirmais posms, kad visa mūsu nelielā līderu grupiņa arī no paša sākuma brauca mierīgi. Holandieši netrakoja startā, mēs bijām nedaudz pārsteigti. Pat Klauns mierīgi brauca kopā ar pārējiem, veda tādas pašas maiņas kā citi. Pēdējos 30 km veicām diezgan ātri, pūta labvēlīgs vējš un visu laiku braucām nedaudz lejā no kalna. Aptuveni 15 km pirms finiša, pēc gana ātra nobrauciena, Klauns nedaudz atpalika. Pēc neilga laika viņš mūs noķēra braucot aiz smagās automašīnas. Par šo gājienu viņš nopelnīja 10 min sodu, kas manuprāt ir diezgan mīksts soda mērs.
Par pārējiem noteikumu pārkāpumiem paredzēts 12 stundu sods (krustojuma un dzelzceļa sliežu šķērsošana pie sarkanas gaismas, distances īsināšana).

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog