*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Karsti

Tagad mēs sākam saprast, ko nozīmē karstums! Ēnā nav mazāk par 32 grādiem, bet braucot ar riteni ēnas nav, tādad gaisa temperatūra ir daudz lielāka. Priits visu laiku kaut ko skatās gaisā, laikam cer ieraudzīt kādu mākonīti! :) Kā viņš saks: "Es atdotu visu par kārtīgu negaisu!" Bet no otras puses, mēs saprotam, ka nevaram vēl čīkstēt, jo drīz ēnā gaisa temperatūra varētu sasniegt + 40 grādus C.


Margusa asinis pēc kritiena.

Šajā pirmajā, Pasaules vēsturē rīkotajam velloralijam, ir daudz nepilnību, tāpēc mums, Hawaii Express komandai, bieži nākas organizatorus pamācīt, ieteikt, kā būtu rīkoties pareizāk un kā nevajadzētu darīt! Piemēram, šorīt organizatori paziņoja, ka būs tikai nobraucieni un taisnie posmi, bet kā izrādās, atkal kāpumi, cik var, cik ilgi vēl būs tie kalni... :( Gala rezultātā mēs pacēlāmies 1900 metrus virs jūras līmeņa, nobraucām 115 km, kurus pieveicām 4 stundās.

Priits ir pazaudējis sava pulsometra siksniņu, bet kā viņš pats saka, varbūt tā ir labāk, ka viņš braucot šajos nebeidzamos kalnos, neredz savu pulsu, var koncentrēties vienīgi kalnam... :)


Priits no Āfrikas sūta ziņas savējiem!

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog