*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Maks atkal krīt!

Kādam no Hawaii Express komandas, šonakt bija pats pats pats saldākais miegs, un tas nebija neviens cits kā Priits, jo vakar atbalstīt (diez kā? :))) viņu atbrauca viņa sieva! ;)

Pirmie 40 distances kilometri ātri un gari nobraucieni. Vidējais ātrums pārsniedza 40 km/stundā. Nedaudz atkal nomaldījāmies, bet viss kārtībā, paspējām nepareizi nobraukt tikai 8 kilometrus, ātri atradām pareizo ceļu un noķērām pārējos. Pēc kāda laiciņa Margusam (Maksam) aizmugurējā riepa izlaida gaisu! Nācās stāties un mainīt! Kad atkal bijām atguvuši tempu, pēkšņi Maks krita, un diezgan pamatīgi! Kritienā diezgan spēcīgi sadragājot celi, plecu un elkoni! Protams, arī ritens cieta, tika salauzts kreisais pedālis! Par laimi, tas nebija labais, jo to jau Maks kādu laiku atpakaļ salauza, vairāk mums nav... :) Nolīmējām viņu ar plāksteriem, nomainījām pedāli un devāmies tālāk, bet ar to broblēmas nebeidzās. Viņa aizmugurējā riepa visu laiku laida nost gaisu un nācās ik pēc 10 minūtēm stāties un pumpēt, gala rezultātā mēs, Hawaii Express komanda, atbraucām 10 minūtes pēc pārējiem... :(

Visā visumā šodien tāda jocīga diena. Bet dānis, kurš vakar finišēja ar vadošajiem Hawaii Express braucējiem, šodien drebēja un atbrauca stipri pēc mums... Par to prieciņš!

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog