*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Spānija mūs sagaida ar lietu!

Jā, ja pirms dažām dienām likās, ka mūs atkal lutina vasara, tad tagad atkal ir lietus! Tas tiešām ir apnicis...
Šorīt sanāca arī aizkavēšanās. Līdz robežai bija 8 km, tādēļ braucām visi kopā. Uz robežas nebija nekādu problēmu, bet pēc dažiem km uz ceļa bija notikusi auto avārija, dēļ kuras bija šķērsots ceļš!

Un tad arī Spānija mūs sveicināja ar lietu. Spānija ir kalnainākā Eiropas pilsēta, ar ļoti skaistām ainavām, bet šis lietus neļāva to redzēt... :( Pirmais kāpums bija 10 km garš, kurš tiešām bija stāvs, tad nedaudz līdzenāks, un tad vēl 5 km vēl stāvāks - burtiski kā siena. Šodien augstākā vieta bija 1700 metri virs jūras līmeņa. Nobraucieni tiešām bija briesmīgi, ļoti ātri un slideni, bet pats trakākais, ka bija ļoti auksti. Bija sajūta, ka katrā līkumā būs kritiens, jo rokas bija tik nosalušas, ka īsti vairs nevarēja just stūri. Tad bija jāapstājas pie mūsu smagās mašīnas, lai paēstu un uzvilktu ko sausu!

Pēc finiši daudzi dalībnieki sacīja, ka šis bija aukstākais brauciens, kādā viņi ir piedalījušies un mums uzreiz radās ideja viņus uzaicināt aizbraukt līdz Polārajam lokam! :) Vai viņi to varētu? :)

P.S. Spānijā ir daudz skaistākas sievietes nekā Francijā. :)

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog