*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Roberts Draugs visiem Draugs!!!

Roberts rallijā Parīze - Dakara visiem ir kļuvis par labāko draugu. Kapēc? Tapēc, ka viņam vislabāk padodas ar padomu sniegšanu, ja kādam ir kādas problēmas ar velosipēdu, pat speciālās atslēgas viņam ir vairāk līdzi nekā pavadošajam transportam un pasākuma organizētājiem. Ja nebūtu viņa, daži braucēji jau varētu doties mājās... Kā vakar rakstīju, apskatot Garā Roba ričuku konstatēju, ka rāmī iemetušās divas plaisas, kas drīzumā varētu sagādāt lielas problēmas. Tagad jau ir nopirkts jauns rāmis un Garais Robs ir ļoti pateicīgs, jo kā viņš saka, viņš jau nu nebūtu pamanījis... :


Plaisa!

Vakar, mums, Hawaii Express komandai, bija nopietna saruna par velosipēdiem, ko izmantot šādā pasākumā! Daudzi dalībnieki brauc ar šosejas velosipēdiem, kas viņiem dod lielas priekšrocības Eiropas distancē, bet mēs tiešām nevaram saprast, kā viņi brauks Āfrikā, kaut arī līdzi viņiem ir platās riepas... Bet tagad, it sevišķi Margusam un Priitam, ir liela skaudība, jo ar kalnu velosipēdu, kaut arī ir šosejas riepas, braukt ir daudz grūtāk, nekā ar šosejas velosipēdu. Nākamgad būs jāņem gan šosejas, gan kalnu... :)

Rezultāti pēc 9 etapiem:

1. Rob van den Heuvel NL 29:40
2. Roberts Draugs LAT +0:26
3. Erik Volger NL +0:40
4. Priit Salumäe EST +0:43
5. Margus Püvi EST +0:43
6. Rob van der Geest NL +3:26
7. Jørgen Nielsen DEN +6:59
8. Douglas Brain UK +10:01

Tagad ar katru dienu atstarpes starp braucējiem kļūs aizvien lielākas, jo nogurums kļūst aizvien lielāks, distance smagāka! Gaidīsim un skatīsimies, kas būs tālāk! Vēl 6000 km ... :)


Brīvdiena Caracasones pilsētā

Šodien bija brīvdiena, kuru pavadījām apskatot skaisto Caracasones pilsētu, kā arī pārbaudot un piečibinot ričukus. (PS. Iepriekšējā dienā ar Margusu nopirkām 5 litrus vīna, no kā beigās visa nometne kārtīgi piedzērās. Tam sekoja tusiņa turpinājums kempinga bārā, kur neviens nekautrējās jaukt vīnu ar alu. ) Beidzot laiks ir kļuvis patiešām silts, bez palmām daži vēl bija redzējuši ziloni un meiteni ar čūsku. Vakarā Priitam nomainījām aizmugurējo riepu, jo 2 mīkstie vienas dienas laikā, tas ir par daudz, kā arī pieregulējām bremzes...

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog