*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Pēdējais īstais etaps!

No rīta sākām paagri, pulksten 7.30 un ziniet, bija tikai + 18 grādi, īstenībā, bija auksti, likās, ka vajag meklēt citas, siltākas drēbes. Bet, kad uzlēca saule, ātri temperatūra pakāpās līdz + 28 grādiem - tad bija OK!

Jau iepriekšējā vakarā jutām, ka Holandieši kaļ kaut kādus plānus, kaut ko dikti runā, cītīgi tīra riteņus, maina kameras, tāda sajūta, ka viņi ir gatavi uz jebko, lai tikai reizi spētu uzveikt Hawaii Express komandu! Bet ja jau viņi tā dara, tad jau mēs arī varam ko izdomāt... Kā jau iepriekš rakstījām, pēdējās dienas ar mums brauks vietējie Senegālieši, un mēs izdomājām, ka viens no viņiem varētu pārstāvēt Hawaii Express komandu, tādēļ iedevām vienu no lietuvieša komplektiem. Vietējais Senegālietis bija tik priecīgs un pagodināts, ka varēs startēt kā Hawaii Express braucējs, bet ja Jūs redzētu holandiešus... Viņi bija šokā. Viņi bija tādā nesaprašanā! :)

Šodienas etaps bija pēdējais īstais etaps, jo rītdien uz dakaru mēs dodamies mierīgi, kā viena liela ģimene!

Sacīkste sākās mierīgi - 11 cilvēku grupiņa. Mēs braucām mierīgi. Tā arī nobraucām 62 kilometrus līdz pusdienu vietai. Bet pēc pusdienām... Protams, neviens cits kā holandieši ar Lielo Robu priekšgalā! Viņi muka, aizmuka un brauca tik ātri, cik ātri vispēr spēj... Visu, lai tik reizi uzveiktu Hawaii komandu... Mēs protams noķērām holandiešus, un gala rezultātā finišējām četratā, Priits un Margus no Hawaii Express, Lielais Robs un vietējais Senegālietis. Mazais Robs bija saķēries un diezgan pamatīgi kritis, Klauns kaut kur nomaldījās, kā rezultātā finišēja 2 stundas pēc mums...


Hawaii Express jaunais braucējs Igauņu cepurē...


Hawaii Express internacionāla komanda

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog