*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Baigi gribas mājās, skaitu dienas...

Šodien īsais posms - tikai 85 km. Atkal jaunumi, lai interesantāk dzīvot - pāru brauciens. Margus brauc kopa ar Priitu, es - ar Sauliusu. Reljefs pilnīgi līdzens, bet atšķirība no vakardienas vējš pūš tieši sejā. Tas ir zināms pluss priekš HE komandas, jo ja būtu pavējš, mūsu MTB velosipēdiem vienkārši nepietiktu pārnesumu.

Igauņi startē pirmie, pēc tam, ar divu minūšu intervālu, mēs ar lietuvieti. Uzreiz kļūst skaidrs, ka lielu ātrumu nebūs, pie tam Sauliuss pēc vakardienas solo finiša nedaudz saguris. Ceļu malas ganās kamieļi, kurus gan nav laika aplūkot. Uz skolu ejošie bērni jautri sauc un uzmundrina, bet meitenes kautrīgi novēršas. Finišs pienāk nedaudz ātrāk nekā cerēts, tomēr nogurums ir pamatīgs. Rezultātā igauņiem zaudējām 1 minūti, bet Mazo Robu apsteidzām par 2 minūtēm.

Rītdien atkal paredzēts līdzenuma posms. Ja vējš būs tāds pats kā šodien, noteikti mēģināsim atrauties, tādējādi laupot spēkus konkurentiem un mēģinot pēc iespējas vairāk vinnēt, kamēr vēl nav sākušies tuksneša posmi.

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog