*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Avārija!

Visu nakti lija lietus, gulēt bija ļoti grūti. Arī no rīta lija lietus, bija ļoti vēss, apmēram 10C, tā ka uzsākt distanci bija ļoti grūti. Izmantojām lietus jakas, uz velokurpēm vilkām speciālos mokasīnus, lai pasargātos no lietus, bet dažiem Parīze - Dakara rallija dalībniekiem, tas nešķita vajadzīgs, tā pat kā siltajās dienās brauca šortos. Laikam viņiem nav bail saslimt...

Distances pirmā puse bija kalnaina, savukārt distances otra puse bija bagāta ar nobraucieniem. Protams, trase ļoti slidena, pakļaujot braucējus riskam. Protams, mūsu trakais holandietis nokrita, sašķaidot savu aizsargķiveri un nedaudz bojājot savu riteni.


Sašķadītā ķivere


Bojātais velosipēds

Bet trakais holandietis tik notriepa asinis no sava ķermeņa un izskatījās, ka viņam nekas nav noticis! :)

Savukārt Roberts šodien visiem parādīja, cik patiesībā viņš ir spēcīgs. Pārsvarā visu distances garumu viņš brauca grupas priekšpusē, tā pietaupot citu spēkus, kuri var braukt aizvējā.

Kāds kuriozs dienas beigās. Kāds soms atbrauca kādas 2 stundas pēc mums un Priits no Hawaii Express komandas viņam jautāja, vai viņš salija, bet viņa atbilde bija nē, viņs tajā laikā esot kafejnīcā dzēris kafiju... :)

Šodien tika nobraukti 105 km, ceļā tika pavadītas 4 stundas. Trases kāpums virs jūras līmeņa 1300 m.

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog