*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Šonakt visu nakti lija! Igauņu pārstāvji teic, ka nekad nebija tik slikti gulējuši. Varbūt iemesls ir tas, ka vakardien bija lielie kāpumi, kas prasīja daudz spēka.


Dalībnieki nodrošinās ar patiesi tīru ūdeni

Starts kā vienmēr, 8:00 no rīta. Sākām mierīgi, sākumā pašsajūta ok, bet tad atkal sākās kāpumi, braucām mierīgi, pēc pulsa, jo Igaunis Priits tāds saguris! :) Mūsu ceļš ved cauri slavenajai Tour De France trasei, viss asfalts klāts ar slaveno riteņbraucēju uzvārdiem, ļoti interesantas sajūtas...

Un tad sāka līt... Paldies Dievam mums līdzi bija lietusvestes un "Sportful Second Skin" speciālais apģērbs, kas mūs pasargāja 100 -īgi. Apģērba ziņā mēs bijām trāpījuši desmitniekā! Stiprais lietus, kas brīžiem pārvērtās krusā, lija apmēram stundu, kas apgrūtināja redzamību un padarīja ceļu ļoti slidenu, jo pagaidām, kamēr vēl esam Eiropā, mums ir šauras sliku riepas. Vistrakākās sajūtas bija 20 km pirms beigām, kad mēs veicām milzīgu nobraucienu, kura segums bija ļoti slidens, ātrums milzīgs, ar virāžām un asām sajūtām. Pat igaunis, Margus Pūvi, kurš Igaunijā kotējas, kā viens no vadošajiem nobraucienu meistarriem :), teic, ka šis nobrauciens lika nedaudz baidīties... Roberts Draugs pēc nobrauciena bija tik sabijies, ka tik stulbi pajokoja: "Nē, man jau nav ģimene, nav draudzenes, mājās negaida meitiņa, tā ka man nav ko zaudēt...!" ;)


Priits un Roberts Le Puy

Šodien nobraucām 133 km, esam apmetušies ļoti skaistā pilsētiņā Le Puy, kur tieši šobrīd notiek karnevāls. Šovakar vēl tiks svinēta Vilberta (viena no organizatoriem), dzimšanas diena! Cerams, tas neietekmēs rītdienas spēkus... :)

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog