*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Šodien tika paziņots, ka paredzētā brīvdiena, kurai bija jābūt sestdien, tika pārcelta uz svētdienu, jo svētdien nedrīkst ar mūsu pavadošo auto braukt pa tiem ceļiem, bet ja brīvdiena ir sestdien, nepaspēsim līdz svētdien izbraukt šo ceļa posmu.

Kas mums cits atliek? Galvenais, ka viņu rotā Hawaii Express uzlīmes! :)

Pa šīm pavadītām dienām jau esam izglītojušies. Mēs zinam, ka Marokā nevarēs braukt un gulēt tik mierīgi kā Francijā. Jāguļ būs ar vienu atvērtu aci, jo savādāk pastāv liela iespējamība, ka Tu tiksi apzagts. Arī furgonā vairs nevarēs mantas atstāt, kur pagadās, tās būs rūpīgi jāslēpj, jo Marokā mazie zaglēni vienā acumirklī var atrasties auto un savākt kārojamās lietas! :)

Šodien distanci sākām mierīgi, jo zinājām, ka priekšā sagaidāmi lieli kalni, tomēr nobraucot 10 km, sapratām, ka nevaram tik mierīgi pabraukt... :) Lielākais kuriozs bija tas, ka mēs, nezinu kādā veidā, pabraucām garām ēdināšanas punktam, labi, ka mums līdzi bija kautkas paņemts ēst, jo citādi nezinu, kā būtu... Nu un tad sākās kalni... Holandiešu dullais šodien atkal aiznesās, bet mēs neko, lai jau skrien... Tad Roberts, mūsu vadošais braucējs, aizveda mūs pa nepareizo ceļu, pats trakākais, ka pa kalnu lējā, pa kuru mums atkal nācās braukt augšā, tā nobraucot 6 liekus km, trīs no tiem pa kalnu augšā, kura stāvums sasniedza 15%.


No kreisās Priits un Margus no Igaunijas

Šodien nobraucām 151 km, ceļā pavadījām 5 stundas un 44 minūtes. Pirmais atbrauca 26 minūtes ātrāk par mums, toties mēs, pateicoties Robertam, nobraucām liekus 6 km! :) Bet tas nekas, vismaz jautri...

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog