*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Ātrums: 2 km / stundā

Šodien mēs sasniedzām piekto valsti - Mauritāniju. Šodien laiks netika ņemts, un visi kopā devāmies uz robežu, kas atradās 50 kilometru attālumā. 'Marokas puiši arī grib būt Lieli vīri un lika mums rakstīt milzīgu kaudzi ar dokumentiem, kad tas viss tika izdarīts, viņi vēl mums atņēma dažas pudeles ar ūdeni... Tad gan varēja doties tālāk.

Starp Marokas un Mauritānijas robežu ir 6 kilometri, kuras segums bija šausmīgas smiltis un milzīgi akmeņi. Mums ar riteņiem gāja diezgan raiti, bet mūsu pavadošajai smagajai automašīnai gāja smagi un lēni, kā rezultātā šie 6 kilometri mums aizņēma nieka 3 stundas... :) Vidējais ātrums sanāk 2 kilometri stundā! :) Kad ieraudzījām Mauritānijas robežu, gandrīz apkritām - 2 koka būdas 2 metru platumā!

Kad bijām veiksmīgi tikuši Mauritānijā, visi kopā mierīgi devāmies uz apmešanās vietu 40 kilometru attālumā. Pa ceļam bija redzamas metāla mājas, uz kurām bija rakstīts - restorāns, viesnīca vai kempings. Ak Dievs... :)

Par vēju! Latvijā parasti vējš ir vēss un skarbs, bet šeit, tik karsts, tik karsts, ka nevar saprast, kā vispār tā var būt...

Kad nebijām tikuši līdz Marokai, Hawaii Express komandas plānos bija aizbraukt līdz galam, bet tagad mums ir tikai viens mērķis - UZVARĒT, par ko jāpateicas Robertam Draugam, kurš smagi strādāja, lai izvirzītu Hawaii Express komandu vadībā un dotu pareizo motivāciju...

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog