*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Interese par Classic velosipēdu...

Nedaudz no Priita teiktā par saviem komandas biedriem: "Vakar, kad redzēju, kā Roberts un Margus strādāja komandas labā, es nespēju nopriecāties, cik labi jūtos, ka esmu tieši Hawaii Express komandā un nekur citur! Kā es mīlu strādāt Hawaii Express! Man ir pilnīgi vienalga, kurā vietā esmu, kāds man ir numurs vai kaut kas cits, es vienkāršu baudu komandas garu, jo komanda ir pats svarīgākais, un ja tāda ir, tad Tu esi stiprs!" :)

Šodien ēdot brokastis mums, Hawaii Express komandai, blakus sēdēja Klauns, kurš šodien izskatījās tā, it kā viņam būtu kāda problēma! Un tad notika negaidītais, viņš mums prasīja, vai viņš varot iegādāties tādu pašu Classic velosipēdu, kāds ir mums! Mums kaklā iesprūda ēdiens! Bet tad sākām runāt, kā rezultātā sarunājām, ka nākamgad viņš varēs iegādāties jauno 2007 gada Classic modeli! Varbūt Klauns grib Classic velosipēdu, jo viņa puls vairs nekāpj augstāk par 150, un tas nozīmē, ka pabraukt vairs nav īsti iekšā!

Ziņas Margusa mammai: "Ar Margusu viss ir kārtībā! Kā atceraies viņš nobraucienā krita, bet Margus māk krist, tā ka viss ir kārtībā!"


Andalūzijas suns saprot arī komandas latviešu valodā, piemēram: "Dod ķepu!" :)

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog