*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Šodien atkal 150 km un atkal tikai distances pirmajā daļā laiks tiek fiksēts - tas tāpēc, ka galamērķis ir Granada, liela pilsēta ar sarežģītu piebraukšanu. 
Kā parasti startējam laicīgi -8.00, tomēr holandieši aizkavējās. Būdami tīras spēles piekritēji, gaidījām viņus 20 min, kamēr viņi beidzot mūs noķēra. Vienā no pirmajiem kāpumiem, Garais Robs nedaudz kāpināja tempu. Tā kā es braucu aiz viņa, jutu, ka vajag nedaudz ātrāk. Rezultātā, pēc 500 m izrādījās, ka ir izveidojies atrāviens un mans galvenais konkurents mazais Robs ir atpalicis. Sekojošajā nobraucienā turpinājām palielināt ātrumu. Tādā veidā atlikušos 60 km pa kalnainiem ceļiem, pušot stipram vējam, nobraucām četratā ar Priitu, Margusu un holandieti Garo Robu. Garajam Robam, sķiet, komandas stratēģija neiet pie dūšas, un viņš nav gatavs atbalstīt savu tautieti, tādā veidā atpaliekot no mums. Prieks mūsu komandai, protams, tas ir tikai ieguvums. Finišā Mazais un Klauns zaudēja 21 min, kas ir pilnīgi normāli, jo viņi brauca divatā. Tomēr nav saprotams kapēc Mazais atpalika, šajā liktenīgajā kalnā, jo pirms tam pa kalniem viņš brauca ļoti pārliecinoši.


Rītdien brīvdiena, bet piektdien mums pievienosies lietuviešu kolēģis Saulius, kurš solīja atvest rupjmaizi un normālu gaļu (varbūt speķi). Pēc telefonsarunas spriežot, viņš ir labā formā un noskaņots kaujinieciski.

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog