*
Sākums
Maršruts
Komanda
Sponsorēšana
Velosipedi
Dienasgrāmata
Foto
Presei
*

Dienasgrāmata

Sacīkstes...

Šonakt bija diezgan aizraujoša nakts, bija liela vētra... Angļa telts sabruka un viņam nācās kādas 30 minūtes cīnīties, lai to atkal uzceltu, kā rezultātā viņa mute, acis un deguns, vienvārdsakot, viss bija smiltīs.

No rīta lija lietus, nu kā jau tuksnesī pienākas! :)) Hawaii Express komandas braucējam no Lietuvas problēmas ar celi, kaut kas nav kārtībā. Līderu grupā šodien Priits un Margus no Hawaii Express komandas, Mazais Robs, Klauns un kanādietis lens, kur tiko vēl gribēja beigt šo veloralliju... Braucām kopā, tad sākās bezceļš, smiltis, smiltis un mēs palikām trijatā, Priits, Margus un Mazais Robs. Turpinājām ceļu mierīgi, distances vidū apstājāmies, lai padzertos, bet tad notika negaidītais, Mazais Robs nevis apstājās kā mēs, bet no visa spēka muka prom... Margus vēl noteica, ka varbūt grib uz tualeti, tāpēc ātrāk pabrauks uz priekšu, lai mums nebūtu jāgaida, bet Hawaii Express komandai tā īsti nelikās! Mēs sapratām, ka viņš ne vien mēģina mūs "piečakarēt", bet to arī ir izdarījis! Tad mēs sākām strādāt, smagi strādāt, kas ilga stundu, lai viņu noķertu, un kad to bijām izdarījuši, jautājām Mazam Robam, kāpēc viņš muka, uz ko viņš atbildēja, ka gribējis pavizināties viens... Nu ja, mēs jau noticējām... :)

7 km pirms finiša, Mazajam Robam pārsprāga riepa, kas deva iespēju mums aizbraukt projām, bet mēs tā nedarījām, mēs "nepiečakarējām", mēs palīdzējām...

P.S. Jau trešā diena, kopš neesam mazgājušies...


Pirmā ceļa zīme ar norādi - DAKARA

*
* * *
Paris - Dakar blogi eestikeelne uudistevoog